Ilustracja do tekstu

Zabiera elblążanom zwierzęta, które w tajemniczych okolicznościach giną. Uwaga, tej kobiecie nie należy przekazywać zwierząt, w tajemniczych okolicznościach zabrane zwierzęta „pod opiekę” znikają.

Ludzi, którzy oddali swoje zwierzęta pod opiekę tej kobiecie jest cała masa, i dotyczy to zarówno zwierząt mniejszych jak i większych – od chomika do psa.

Jak działa kobieta? Mieszkanka Elbląga wyszukuje ogłoszenia, w których elblążanie chcą oddać swoje zwierzęta pod czyjąś opiekę. Wówczas Marta odzywa się do ogłoszeniodawcy, że jest zainteresowana przyjęciem zwierzaka.

Jak udało nam się ustalić, wszystkie zwierzęta, które Marta  wzięła pod swoją „opiekę” w tajemniczych okolicznościach zniknęły. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że wobec kobiety toczy się policyjne postępowanie, jednak dla dobra prowadzonego śledztwa, policja nie udziela żadnych informacji.

Jak udało nam się ustalić kobieta leczy się psychiatrycznie, obecnie posiada psa rasy shih tzu, którego nie chce oddać właścicielce.

 

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze