fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Rodzinna tragedia w Karczowiskach Górnych. Nie żyje 17-letnia dziewczyna! Dziś, 14 października przed godziną 12.00 na drodze K22 na wysokości miejscowości Karczowiska Górne doszło do zderzenia samochodu osobowego z drzewem. Jedna osoba zginęła na miejscu, dwie w stanie ciężkim trafiły do szpitala.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

„W dniu dzisiejszym około godziny 11.50 na drodze krajowej numer 22 doszło zderzenia pojazdu osobowego z drzewem. W wyniku wyprzedzania samochodu osobowego 45-letni kierujący pojazdem marki VW Passat stracił panowanie nad samochodem. Celem ratowania się żeby nie wpaść na barierę energochłonną odbił gwałtownie w prawo, pojazdem zarzuciło w wyniku czego uderzył bokiem w drzewo – powiedział na na miejscu pracujący sierżant sztabowy Mateusz Rybicki z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

17-letnia pasażerka zginęła na miejscu, dwie osoby, czyli 45-letni kierujący oraz 25-letnia pasażerka trafiły do szpitala.

O zdarzeniu został poinformowany prokurator, który jedzie na miejsce wypadku. Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana, utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 15.00.

Jak udało nam się ustalić samochodem podróżowała rodzina – ojciec i dwie córki. Jechali z Elbląga w stronę Malborka.

Rodzinna tragedia w Karczowiskach Górnych. Nie żyje 17-letnia dziewczyna! (zdjęcia)

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze