Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Demolka na Modrzewinie. Pijany Ukrainiec wjechał do rowu. Dziś, 14 października na Modrzewinie doszło do zderzenia drogowego, samochód wjechał do rowu.

Około godziny 20.00 w Elblągu na ulicy Jana Pawła II kierujący mężczyzna, obywatel Ukrainy jadąc w kierunku ulicy Płk Dąbka z nieznanych przyczyn zjechał na prawe pobocze i wjechał do rowu – powiedział nam na miejscu pracujący policjant.

Kierujący jest w stanie nietrzeźwości, mężczyzna zostanie osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w Elblągu, a samochód marki Audi odholowany na parking strzeżony – dodał w rozmowie z nami funkcjonariusz policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Nikomu nic się nie stało, wraz z kierującym został zatrzymany pasażer, policja jednak nie wyklucza, że samochodem mogła podróżować jeszcze jedna osoba.

Na miejscu zdarzenia zastaliśmy również 2 wyrwane z ziemi słupy informacyjne. Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Demolka na Modrzewinie. Pijany Ukrainiec wjechał do rowu (zdjęcia)

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze