Elblążanka na żywo w Radiu Eska! Marta Gałuszewska z Elbląga, uczestniczka 8 edycji programu Voice Of Poland perfekcyjnie wykorzystuje swoje 5 minut. 2 etap programu, czyli „Bitwy” już jutro.

Przypomnijmy Marta Gałuszewska swoim wykonaniem piosenki #ISeeFire Ed Sheerana obróciła wszystkie fotele jurorów. Marta zdecydowała się, że wstąpi do drużyny Michała Szpaka.

Wykonanie Marty Gałuszewskiej piosenki „I see Fire” w sieci bije rekordy popularności, jest najczęściej oglądanym filmem na YouTube spośród wykonów 8 edycji Voice of Poland.

Elblążanka wystąpiła również ostatnio w programie Pytanie na Śniadanie, gdzie również zaśpiewała piosenkę „I See Fire”.

Marta Gałuszewska to 22-letnia wokalistka z Elbląga. W ostatnich latach pojawiła się w programie Bitwa na Głosy, gdzie dołączyła do drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Must Be the Music, w którym występowała w duecie Nowhere.

Marta obecnie na co dzień śpiewa w zespole Divergent, który tworzy ze swoim kolegą, Michałem Citko. Zdecydowali się na wspólne granie jesienią 2015 roku. Można ich zobaczyć na ulicy Trójmiasta i okolic. W swoim repertuarze mają akustyczne covery znanych utworów, artystów, takich jak: Adele, Katy Perry, Jessie J, Nirvana czy Leonard Cohen. Ostatnio wykonali nawet megahit 2017 roku – Despacito!

„I See Fire” elblążanki z milionem wyświetleń na kanale YouTube

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze