fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Poważne potrącenie rowerzysty na Mickiewicza. Dziś, 12 października około godziny 9.00 doszło do wypadku z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego.

W dniu dzisiejszym kierujący rowerem jadąc ulicą Mickiewicza w kierunki Grunwaldzkiej przed przejściem dla pieszych zjechał na jezdnię i został potrącony przez samochód jadący ulicą Mickiewicza w kierunku ulicy Bema.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu na miejscu przebadali kierujących ma zawartość alkoholu organizmie, badanie wykazało, ze obaj byli trzeźwi.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz straż pożarna. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do szpitala, policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego.

Poważne potrącenie rowerzysty na Mickiewicza – zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze