fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Potrącony na Mickiewicza rowerzysta zmarł. Lekarze ponad godzinę walczyli o życie potrąconego rowerzysty, niestety w skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

W dniu dzisiejszym (12.10) około godziny 9.00 kierujący rowerem jadąc ulicą Mickiewicza w kierunki Grunwaldzkiej przed przejściem dla pieszych zjechał na jezdnię i został potrącony przez samochód jadący ulicą Mickiewicza w kierunku ulicy Bema. Na bieżąco informowaliśmy Was o tym TUTAJ

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz straż pożarna. Ratownicy medyczni przetransportowali poszkodowanego do szpitala, policjanci na miejscu ustalali szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego.

Jak udało nam się ustalić mężczyzna na miejscu zdarzenia był reanimowany. Ratownikom udało się przywrócić potrąconemu podstawowe funkcje życiowe. Mężczyzna został odwieziony karetką do szpitala, tam lekarze ponad godzinę walczyli o jego życie, niestety w skutek odniesionych obrażeń 68-letni mężczyzna zmarł.

Siła uderzenia była ogromna, potrącony mężczyzna odniósł poważne obrażenia między innymi głowy.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze