Ilustracja do tekstu

Połaszczyła się na złoty łańcuszek. Grożą jej 3 lata! Malborscy kryminalni odzyskali biżuterię o wartości około 3,5 tys. złotych.

Funkcjonariusze zatrzymali wczoraj, 11 października 32- letnią kobietę podejrzewaną o przywłaszczenie złotego łańcuszka. Kobieta znalazła go w jednym z malborskich lokali i zabrała ze sobą do domu.

W mieszkaniu zatrzymanej kobiety kryminalni zabezpieczyli przywłaszczony łańcuszek. Podejrzana 32-latka usłyszała już zarzuty. Przypominamy, że kto przywłaszcza sobie rzecz znalezioną podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. We wtorek (10 października br.) kryminalni z malborskiej komendy zatrzymali 32-letnią mieszkankę Malborka pod zarzutem przywłaszczenia biżuterii o wartości około 3,5 tysiąca złotych. Nad sprawą kradzieży złotego łańcuszka do którego doszło w jednym z malborskich lokali od tygodnia pracowali kryminalni.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mieszkaniec Malborka zgubił swoją biżuterię w nocnym klubie, którą zabrała ze sobą do domu 32-letnia kobieta, będąca w tym samym czasie w klubie. Podejrzana, przywłaszczony łańcuszek wystawiła na sprzedaż na jednym z portali internetowych. Wczoraj 32- latka została zatrzymana i usłyszała zarzut przywłaszczenia rzeczy.

Śledczy w jej mieszkaniu zabezpieczyli przywłaszczony łańcuszek, który niebawem zostanie zwrócony właścicielowi. Przypominamy, że kto przywłaszcza sobie rzecz znalezioną podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze