Obrazek stanowi jedynie ilustrację do tekstu

W Elblągu już Święta Bożego Narodzenia! Choć święta Bożego Narodzenia za ponad 2 miesiące w niektórych sklepach w Elblągu można już zakupić czekoladowe mikołaje.

„Robiłem z żoną dziś zakupy, objechaliśmy dziś w Elblągu parę marketów, i tak w Kauflandzie oraz Lidl znaleźliśmy na półkach czekoladowe mikołaje, cóż w Elblągu czuć już święta” – napisał do nas Czytelnik.

Jeszcze niemal trzy tygodnie do Wszystkich Świętych, a w sklepach już asortyment bożonarodzeniowy… Czy komercjalizacja świąt idzie w dobrym kierunku?

marketingowcy uważają, że wczesne wprowadzanie artykułów świątecznych na sklepowe półki daje możliwość rozsądnego gospodarowania pieniędzmi. Można rozłożyć świąteczne wydatki na raty, a z dnia na dzień wybór będzie większy.

Zbyt wczesne pojawianie się świątecznych eksponatów na wystawach sklepowych ciągle wzbudza wiele kontrowersji. Internauci z przymrużeniem oka podchodzą do choinek czy bombek w październiku i wrzucają do sieci wiele fotografii ze świątecznymi produktami w sklepach, aby w ten sposób wyrazić swoją ironię.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze