fot. Policja w Kętrzynie

Ruszył proces bestii z naszego regionu. Odciął znajomemu głowę i dłonie! Przed sądem w Olsztynie rozpoczął się proces mężczyzny oskarżonego o brutalne morderstwo i zbezczeszczenie zwłok. Do zdarzenia doszło w sierpniu zeszłego roku w Korszach.

Kętrzyńscy policjanci zostali powiadomieni przez kobietę i mężczyznę, że w piwnicy jednego z budynków wielorodzinnych w Korszach znaleźli ciało mężczyzny, które było rozczłonkowane.

We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci z miejscowego komisariatu. Funkcjonariusze faktycznie w piwnicy znaleźli ciało mężczyzny, które było pozbawione głowy oraz kończyn górnych.

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci wydziału kryminalnego, technik kryminalistyki, funkcjonariusze z laboratorium kryminalistycznego z Olsztyna oraz prokurator, który objął nadzór nad prowadzonym śledztwem.

Pracujący nad tą sprawą policjanci chwilę po zgłoszeniu zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem.

Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem 39-latkowi może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze