Ilustracja do tekstu/fot. sympatia.pl

Impreza dla singli na Bałtyku! Rusza 10 edycja Rejsu Nie Dla Par. Organizatorzy zebrali najlepsze pomysły ze wszystkich dotychczasowych edycji. „Czeka Cię taniec, morska przygoda, smak Skandynawii oraz możliwość poznania wielu ciekawych osób” – zapowiadają organizatorzy.

„Nowe znajomości nawiążesz na parkiecie podczas dyskoteki prowadzonej przez wodzireja a także podczas szybkich randek przygotowanych przez portal StrefaSingla.pl, gdzie co chwila będziesz rozmawiać z kolejną osobą. Cały następny dzień masz na zwiedzanie i nawiązywanie przyjaźni. Pomożemy Ci w tym! Poznawaj singli i Szwecję w trakcie gry miejskiej w Karlskronie, bo wspólne spędzanie czasu umożliwia nawiązanie nowych kontaktów.

Chcesz się dowiedzieć, jak utrzymać te znajomości? Weź udział w warsztacie przygotowanych przez portal Sympatia.pl. Ekspertki Sympatii opowiedzą, jak znaleźć odpowiednią osobę w portalu randkowym i jak od pierwszej randki przejść do szczęśliwego związku” – czytamy na stronie organizatora.

„Cały następny dzień masz na nawiązanie nowych przyjaźni. Pomożemy Ci w tym! Poznawaj singli w trakcie zabaw i warsztatów, bo wspólne spędzanie czasu umożliwia nawiązanie nowych kontaktów. W przerwie zabawy zjesz obiad ze swoją grupą, dzięki czemu lepiej się poznacie” – czytamy dalej w zapowiedzi imprezy.

„Zainspirujemy Cię do poznania jak największej liczby singli i pokażemy Ci, że jesteśmy skuteczni (ciii… to niespodzianka!). W Rejs Nie Dla Par popłynęło już z nami ponad 2500 osób, więc rezerwuj swoją przyszłość już teraz!” – dodają organizatorzy.

W cenie od 249 zł na osobę:

● rejs promem do Szwecji i z powrotem;
● rozrywka na pokładzie;
● miejsce w kabinie 2-os. z łazienką;
● śniadanie w formie bufetu szwedzkiego;
● udział w aktywnościach na promie:
– szybkie randki, dwie dyskoteki z wodzirejem;
– warsztat „Sztuka z@kochania. Randki z sieci, czyli prosta droga do miłości”;
– warsztaty z Adamem Jakubiakiem z ZakochajmyPolske.pl: „Skuteczne sposoby na szukanie drugiej połówki w Internecie” oraz „Jak najskuteczniej wykorzystać portale randkowe”
– strefa gier planszowych Rebel.pl;
– szansa na nagrody od Stena Line, Sympatia.pl i StrefaSingla.pl oraz możliwość zawarcia wielu wartościowych znajomości!
● udział w aktywnościach w Szwecji:
– gra miejska w Karlskronie;
– wycieczka z przewodnikiem po mieście.

Red.

Komentarze