Materiały promocyjne

Mecz Olimpii Elbląg na dużym ekranie! W najbliższą sobotę 7 pażdziernika o godzinie 16:00 na Stadionie przy Agrykola 8 drugoligowa Olimpia Elbląg zmierzy się z liderem rozgrywek Wartą Poznań.

Mecz zapowiada się niezwykle interesująco. Na boisko spotkają się zespoły, które w ostatnich dwóch meczach z trudnymi rywalami zdobyły:

Olimpia 6 punktów (zwycięstwa nad ŁKS Łódź i GKS Bełchatów)
Warta 4 punkty (zwycięstwo ze Zniczem Pruszków i remis z ŁKS Łódź)

Już w sobotę oba zespoły zmierzą się ze sobą. Faworytem spotkania jest oczywiście rewelacyjnie grająca w tym sezonie Warta Poznań. Olimpia znów spróbuje pokusić się o niespodziankę.

Alternatywą dla każdego kibica, który nie może meczu obejrzeć na żywo, na stadionie, jest relacja telewizyjna przygotowana przed TV Olimpia Elbląg.

Relacja odbędzie się w systemie ppv (pay-per-view). Koszt 10 złotych. Zachęcamy do wykupienia dostępu już dzisiaj. Ilość miejsc jest ograniczona.

http://zksolimpia.ppv-stream.pl/

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze