Materiały Promocyjne

Elblążanka zaśpiewała w programie Pytanie na Śniadanie, a jej wykon na YouTube obejrzało ponad milion osób. 1 106 103 – tyle razy na YouTube został odtworzony wykon elblążanki „I See Fire” podczas przesłuchań w ciemno w programie Voice of Poland.

Wykonanie Marty Gałuszewskiej piosenki „I see Fire” w sieci bije rekordy popularności, jest najczęściej oglądanym filmem na YouTube spośród wykonów 8 edycji Voice of Poland.

Elblążanka wystąpiła również ostatnio w programie Pytanie na Śniadanie. Teraz Martę czekają bitwy. Elblążanka wybrała spośród terenów Michała Szpaka. Bitwy Voice of Poland odbędą się już w najbliższą sobotę o godzinie 20.05 na antenie TVP 2.

Kim jest Marta?

Marta Gałuszewska to 22-letnia wokalistka z Elbląga. W ostatnich latach pojawiła się w programie Bitwa na Głosy, gdzie dołączyła do drużyny Ryszarda Rynkowskiego i Must Be the Music, w którym występowała w duecie Nowhere.

Marta obecnie na co dzień śpiewa w zespole Divergent, który tworzy ze swoim kolegą, Michałem Citko. Zdecydowali się na wspólne granie jesienią 2015 roku. Można ich zobaczyć na ulicy Trójmiasta i okolic. W swoim repertuarze mają akustyczne covery znanych utworów, artystów, takich jak: Adele, Katy Perry, Jessie J, Nirvana czy Leonard Cohen. Ostatnio wykonali nawet megahit 2017 roku – Despacito!

„I See Fire” elblążanki z milionem na YouTube

Elblążanka w Pytanie na Śniadanie

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze