fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Potrącenie na Żeromskiego. 80-latek trafił do szpitala! Dziś, 5 października przed godziną 18.00 na ulicy Żeromskiego doszło do potrącenia 80-letniego mężczyzny.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Ratownicy przetransportowali poszkodowanego 80-latka karetką do szpitala.

„Około godziny 17.25 na ulicy Żeromskiego na wysokości numeru 16 kierujący pojazdem osobowym marki Nissan, jadący w kierunku ulicy Grunwaldzkiej najechał na pieszego, który przeszedł już prawie całą szerokość jezdni.”  – powiedział nam na miejscu pracujący funkcjonariusz policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu

Pieszy przechodził w miejscu niedozwolonym. 80-latek został zabrany do szpitala z urazem barku. Zarówno kierujący jak i pieszy popełnili wykroczenia. Policjanci na miejscu wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego przebadali kierujących na zawartość alkoholu w organizmie,badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Potrącenie na Żeromskiego. 80-latek trafił do szpitala! (Zdjęcia)

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze