Ilustracja do tekstu

Policjant przygarnął uratowanego małego kotka. Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie otrzymał zgłoszenie, że pod maską jednego ze stojących na osiedlu samochodów znajduje się zwierzę.

Jak się okazało, był to mały kotek. Zamiast do schroniska trafił w ręce jednego z funkcjonariuszy, który przygarnął 6-tygodniowego malucha.

Wczoraj ostródzcy funkcjonariusze pojechali na jedną z ulic miasta, gdzie zgłoszono, że pod maską samochodu znajduje się zwierzę. Policjanci szybko ustalili właściciela pojazdu, który przyjechał na miejsce.

Otworzył on maskę pojazdu i funkcjonariusze wydostali z niego… małego kotka. Nie chcąc oddać go do schroniska policjanci w pierwszej kolejności zadzwonili do swoich znajomych. Losem kotka zainteresował się policjant ruchu drogowego, który postanowił się nim zaopiekować.

Policjant wraz z małym zwierzakiem był już u weterynarza. Kotek ma się dobrze. Jest to kocur, który ma około 6 tygodni. Funkcjonariusz wraz ze swoimi bliskimi zastanawiają się teraz nad imieniem dla nowego członka rodziny.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • Policjant przygarnął uratowanego małego kotka

Źródło: Policja w Ostródzie

Reklamy

Komentarze