Miesiąc ślubny z Elbląga! Elbląskie Studio Filmowe – ENS zestawiło wybrane fragmenty z ostatnich ślubów, które odbyły się w Elblągu.

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Dzień ten powinien być wyjątkowy i na długo pozostać w Waszej pamięci. Aby tak się stało należy zadbać o najdrobniejsze szczegóły.

Kamera na ślub i wesele

Niektórzy uznają film za wyjątkową pamiątkę, inni uważają usługę za zbyt drogą. Dlatego powstało ENS Studio filmowe, które gwarantuje najniższą cenę i najwyższą jakość.

Bardzo nowoczesną formą jest teledysk ślubny. Trwa on zaledwie kilka minut i zawiera pieczołowicie dobrany zestaw najważniejszych momentów dnia, dla których tłem jest utwór muzyczny. Z taką formą wychodzi właśnie elbląskie studio filmowe, które teledysk dostarcza parze młodej już 24 godziny po uroczystości!

Dziś panuje tendencja do skracania nużących filmów weselnych. Nowoczesny film ma formę zbliżoną do reportażu i trwa 1-1,5 godziny. Jest bardziej naturalny, pozbawiony dłużyzn. Zawiera najważniejsze chwile tego niezwykłego dnia. Wiele par po obejrzeniu nowocześnie nakręconego filmu rezygnuje z opcji pięciogodzinnego nagrania.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Komentarze