fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

2 zdarzenia drogowe w Dąbrowie! Dziś, 3 października przed godziną 14.00 doszło do dwóch osobnych zdarzeń drogowych na drodze wojewódzkiej nr 504.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i uprzątnęli je.

„W dniu dzisiejszym około godziny 14.00 doszło do dwóch zdarzeń. Pojazd Saab skręcał w prawo, za nim jechał pojazd terenowy, w oba pojazdy uderzył samochód ciężarowy marki Star, który nie dostosował prędkości i odległości między pojazdami w wyniku czego uderzył w pojazd terenowy, a pojazd terenowy uderzył w pojazd marki Saaab” – powiedział nam na miejscu pracujący policjant.

„Jadący w tym samym kierunku motorowerzysta widząc to zdarzenie, gwałtownie zahamował w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i się przewrócił” – dodał w rozmowie z nami pracujący na miejscu funkcjonariusz policji.

Policjanci przebadali kierujących na zwartość alkoholu w organizmie, badanie wykazało, że wszyscy byli trzeźwi, na miejscu występują utrudnienia w ruchu, powstał korek, ruch został puszczony wahadłowo.

Nikt nie odniósł poważnych obrażeń, zdarzenia drogowe będą zakwalifikowane jako kolizje.

 

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze