fot. KMP Elbląg/Ilustracja do tekstu

Został wyrzucony z dyskoteki w Elblągu, więc uszkodził samochód. Grozi mu 5 lat! Policjanci z Elbląga zatrzymali 39-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie samochodu volvo pod jedną z elbląskich dyskotek.

Pijany i agresywny wandal został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnej celi. Był wcześniej karany za kradzież. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce z soboty na niedzielę około 1 w nocy. 39-latek został najpierw wyprowadzony przez ochronę z lokalu, gdyż był pijany i agresywny.

Zaraz po tym podszedł do zaparkowanego tam volvo i wyrwał listwę relingu dachu. Kierowca, który widział całe zdarzenie powiadomił Policję.

Oficer dyżurny wysłał na miejsce patrol, a funkcjonariusze zatrzymali wandala na pobliskiej stacji paliw. Mężczyzna był pijany, nie chciał podać danych. Wczoraj został przesłuchany. Okazało się, że wcześniej był karany za kradzież i w zakładzie karnym spędził już 1,5 roku. Odpowie teraz za zniszczenie mienia o wartości 1000 zł. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • Został wyrzucony z dyskoteki w Elblągu, więc uszkodził samochód. Grozi mu 5 lat!

Jakub Sawicki, zespól prasowy KMP w Elblągu

Komentarze