fot. KMP Elbląg

Zderzenie 3 aut w centrum miasta. Policja w Elblągu wystosowała apel! Dzisiaj, 2 października po godzinie 6.00 w centrum Elbląga doszło do kolizji trzech samochodów. Z ogólnymi obrażeniami ciała do szpitala trafiły trzy osoby. Ruch był utrudniony.

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 6.20 na skrzyżowaniu ulic Płk. Dąbka/Teatralna. 25-letni kierowca golfa, który jechał ulicą Nowowiejską w kierunku Teatralnej, nie ustąpił pierwszeństwa dla kierującego renault kadjar (65 lat), który jechał w kierunku 12 Lutego i uderzył w volkswagena.

Ten ostatni uderzył jeszcze w słup oświetleniowy a renault w znak oraz w volkswagena borę (24-lata kierowca), który wyjeżdżał z Teatralnej.

Do szpitala trafiły trzy, młode kobiety z volkswagena golfa. Ich obrażenia to ogólne potłuczenia, rany cięte głowy oraz obrażenia miednicy. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Komentarze