materiały promocyjne

Tego w Elblągu jeszcze nie było! Zupełna nowość treningowa w naszym mieście. W Elblągu rozpoczęły się treningi EMS pod okiem profesjonalnego trenera Patryka Drzewieckiego.

Tylko 20 minut, dwa razy w tygodniu wystarczy. Rezerwacja treningu próbnego (49 zł) u Patryka Drzewieckiego – Trenera Personalnego – tel. 797 985 796.

Co to jest trening EMS ?

Znana forma impulsów elektrycznych została zaadaptowana na potrzeby sportu i fitnessu w urządzeniach do treningu EMS, aby każdy, kto chce pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zbudować masę mięśniową, złagodzić ból kręgosłupa lub zwyczajnie zadbać o kondycję, mógł przejść od planowania do czynów w szybki i nieskomplikowany sposób. Wystarczy 20 minut podczas jednej sesji, aby mięśnie wykonały pracę równą nawet 90 minutom intensywnych ćwiczeń siłowych.

Trening odbywa się w specjalnym stroju, na który nakładana jest unikalna kamizelka. Niezbędne wyposażenie to także specjalne pasy na ramiona i uda, do których przypinane są elektrody. I tutaj zaczyna się ten niezwykły proces elektrostymulacji mięśni. Trener ustawia częstotliwość impulsów wysyłanych do poszczególnych elektrod, a tym samym bezpośrednio do Twoich mięśni, aby zintensyfikować ich pracę. Jeżeli zatem wykonujesz w tym czasie przysiady, seria kilkunastu będzie się równać kilkudziesięciu, ponieważ praca mięśni wzmocniona elektroimpulsem znacznie się zwiększa.

Korzyści :

Oszczędność czasu – pełny trening trwa niespełna pół godziny. To całkowicie wystarczy do pełni efektów, dzięki temu, że specjalne impulsy docierają do wszystkich grup mięśni.

Zdrowie – EMS to nie tylko gwarancja świetnego samopoczucia, ale także wydajna pomoc przy rehabilitacji, powrocie po kontuzji czy możliwość bezpiecznego wzmocnienia mięśni pleców, co łagodzi bóle i problemy z kręgosłupem.

Spalanie tłuszczu – metoda EMS to wydajne spalanie tkanki tłuszczowej z jednoczesnym budowaniem masy mięśniowej tych partii, które chcesz wzmocnić i wymodelować.

Bezpieczeństwo – asysta przeszkolonego trenera dbającego o cały cykl szkoleniowy, specjalny strój, ale przede wszystkim brak przeciążeń działających m.in. na stawy, charakterystycznych dla treningu siłowego.

Lepsze wyniki – EMS wykorzystywany jest także przez profesjonalnych sportowców. Piłkarzy, lekkoatletów, kierowców Formuły 1 czy kaskaderów filmowych. To dzięki temu, że jest to bardzo wydajny i szybki trening, angażujący jednocześnie nawet 8 grup mięśniowych.

Widoczne efekty – w przypadku siłowni możesz potrzebować około 20 treningów, aby zobaczyć rezultaty w postaci bardziej rozbudowanej muskulatury czy szczuplejszej sylwetki. Z elektrostymulacją efekty będą widoczne już po 3-4 sesjach.

Ćwiczenie mięśni głębokich – partie mięśnie, które trudno pobudzić do działania podczas tradycyjnych brzuszków lub skłonów, będą pracować intensywnie, pobudzane impulsami elektrycznymi, znacznie szybciej zatem poprawisz wygląd brzucha i całego ciała.

Czy to jest bezpieczne?

Elektrostymulacja mięśni jest jak najbardziej bezpieczna. Co więcej, zabiegi są bezbolesne: natężenie częstotliwości jest niskie, komfortowe przy czym wystarczające, aby zapewnić kompleksowy trening mięśni. Elektrostymulacja mięśni jest coraz bardziej popularna- metodę stymulacyjną możemy spotkać w salonach kosmetycznych, klinikach rehabilitacyjnych a także w siłowniach.

Higiena:

Specjalne stroje używane w treningu EMS są każdorazowo prane i odkażane dedykowanymi środkami. Osoby korzystające z tego rodzaju treningu mogą również wykupić swój dopasowany strój na wyłączność.

Wideo

Komentarze