Ilustracja do tekstu

Instruktor jazdy ukarany mandatem! Zderzenie na Odrodzenia! Dziś, 2 października około godziny 11.00 na Alei Odrodzenia doszło do zderzenia „elki” z Hondą Civic.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak poinformował nas Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu 19-letni kursant jadąc „elką” w kierunku Jana Pawła II nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącą z ulicy Ogólnej Hondą Civic, którą kierował 63-letni mężczyzna.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji przebadali kierujących na zawartość alkoholu w organizmie, badanie wykazało, ze obaj byli trzeźwi.

„Nikt nie odniósł obrażeń, instruktor nauki prawa jazdy został ukarany mandatem w wysokości 250 złotych oraz 6 pkt. karnych” – powiedział w rozmowie z nami Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Policjanci zdarzenie drogowe zakwalifikowali jako kolizję drogową.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze