Ilustracja do tekstu/fot. WSZ w Elblągu

Utrudnienia na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Od środy zmiany! w związku z przebudową Szpitalnego Oddziału Ratunkowego z dniem 4 października 2017 r. ( środa) zmienia się organizacja ruchu na terenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.

W dniach 2-3 października 2017 r. ( poniedziałek- wtorek) mogą nastąpić przejściowe utrudnienia w bieżącym funkcjonowaniu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. W tych dniach planowane jest przenoszenie części oddziału do nowej tymczasowej lokalizacji.

W celu uniknięcia ewentualnych niedogodności prosimy o korzystanie w dniach 2-3 października 2017r. z usług świadczonych przez Szpital Miejski św. Jana Pawła II przy ul. Komeńskiego 35 i ul. Żeromskiego 22.

Od 4 października zmiany!

Od środy, 4 października dojście do: Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej ( dla dorosłych i dzieci), Obszaru Konsultacyjnego Chirurgicznego – wyłącznie od strony wejścia głównego do szpitala ( od. ul. Królewieckiej).

Dziecięca Izba Przyjęć – bez zmian – osobne wejście od strony podjazdu dla karetek.

Położnicza Izba Przyjęć – przeniesiona na I piętro, przy Oddziale Ginekologiczno-Położniczym – dojście od strony wejścia głównego do szpitala ( od. ul. Królewieckiej).

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Redakcja

Komentarze