fot,. policja w Kętrzynie

Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje dwóch mężczyzn! Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze wojewódzkiej W-650 tuż przed miejscowością Srokowo.

46-letni kierowca pojazdu marki Lincoln Navigator oraz 30-letni pasażer zginęli na miejscu po zderzeniu z przydrożnym drzewem. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do tragicznego wypadku drogowego doszło dzisiaj o godz. 04:00 na drodze wojewódzkiej W-650 tuż przed miejscowością Srokowo. Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 46-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Lincoln Navigator, z nieznanych dotąd przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie na pobocze gdzie uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia na miejscu śmierć poniósł kierowca oraz 30-letni pasażer. W tej chwili na miejscu zdarzenia cały czas prowadzone są działania służb.

Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia i kierują ruchem. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

Wyznaczone są objazdy przez pobliskie miejscowość Barciany oraz Radzieje. Na polecenie prokuratora ciała mężczyzn zostały przewiezione do prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Pojazd natomiast zostanie zabezpieczony do dalszych badań.

Policjanci będą wyjaśniać szczegóły i okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kętrzynie.

Źródło: Policja w Kętrzynie

Komentarze