Filmowy mix ślubów z Elbląga (wideo). Prezentujemy Wam najnowszą produkcję elbląskiego studia filmowego, tym razem jest to kompilacja ślubna.

Od pewnego czasu w weekend prezentujemy Wam klipy ślubne i weselne elbląskiego studia filmowego, dziś odkrywamy ich najnowszą produkcję – mix ślubny. Nasz kluczowy partner ENS Studio zaprasza do współpracy oferując wolne terminy jeszcze w 2017 i 2018 roku.

ENS Studio Filmowe jest kreatywną, nową na rynku filmowym firmą, zajmującą się profesjonalnymi produkcjami. Studio Filmowe tworzy filmy w najwyższej jakości i przystępnej cenie.

Oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm i instytucji. ENS studio zajmuje się produkcją filmów dokumentalnych, np. z uroczystości rodzinnych (śluby, wesela, chrzciny, I komunia święta) oraz produkcjami komercyjnymi, takimi jak: reklamy TV, spoty, reportaże, filmy promocyjne, prezentacje oraz teledyski.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Redakcja

Komentarze