Materiały promocyjne

JUMP Fitness w Elblągu, czyli zdrowie i kondycja! Nie zmuszaj się do aktywności. Znajdź takie zajęcia żebyś leciała na nie jak na skrzydłach.

Jeśli pokochasz to uczucie spełnienia po każdym treningu i dobrze wykonanej pracy to na pewno kolejnych zajęć nie opuścisz. Tak poukładasz sobie dzień aby mieć tą chwilę wyłącznie dla siebie. To jest Twój czas – dzięki JUMP Fitness, na pewno dobrze go wykorzystasz. Czekamy właśnie na Ciebie, nie odkładaj tej decyzji, ponieważ „od jutra” to zazwyczaj oznacza „nigdy”.

Serdecznie zapraszamy Ciebie do Jump Fitness, gdzie na mini trampolinach osiągniesz wymarzoną sylwetkę. Dobra zabawa, mnóstwo endorfin i setki spalonych kalorii – tak wyglądają zajęcia w Jump Fitness. Treningi na trampolinach przeznaczone są dla każdego – szczególnie polecane dla kobiet, które wracają do aktywności po przerwie lub dopiero zaczynają przygodę z fitnessem. Idealna amortyzacja pozwala cieszyć się sportem bez obawy o nasze kości i stawy. Najpierw poprawiamy kondycję, a potem modelujemy naszą sylwetkę.

Kilogramy spadają a my czujemy się coraz lepiej. W przestronnej, klimatyzowanej sali czekają na Was doświadczeni, pełni energii trenerzy Justyna Stelina, Tamara Grucelska oraz Patryk Drzewiecki. Zdecydowanie jesteście w dobrych rękach. Zajęcia JUMP Fitness, na trampolinach, odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki o godz. 19.10.

Zobacz film:

Kolejna propozycja dla Ciebie, to zajęcia Fat Killer. Jest to specjalny trening inspirowany treningami Ewy Chodakowskiej oraz Mel B. Bardzo mocno kształtuje sylwetkę, szczególnie brzuch, uda, pośladki, ramiona. Poprawia kondycję oraz wzmacnia siłę mięśni. Prowadząca to Tamara Grucelska. Treningi z Tamarą to maksymalne spalanie tkanki tłuszczowej. Wystarczy na nią popatrzeć i od razu przychodzi nam jedna myśl „też tak chcę wyglądać„ .Zajęcia FAT Killer odbywają się dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek – godz. 17.50). Ćwiczymy na dużej, przestronnej sali gdzie każdy znajdzie dla siebie miejsce.

Zobacz film:


JUMP Fitness to miejsce, gdzie nie zostajemy sami. Każde zajęcia to motywacja doświadczonych trenerów i pozytywnie nastawionej grupy. W każdej chwili możemy dołączyć do tej wielkiej rodziny fitness i już dziś zmienić swoje życie na lepsze.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Jump Fitness, ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12 (Stare Miasto). Szczegółowe informacje tel. 608 816 708 oraz na stronie. Zapraszamy również na naszą Facebook’ową stronę. Do zobaczenia na treningu!

Komentarze