Nadesłane od Kasi

A niech się pali! Czyli tak się parkuje na elbląskiej starówce. Nasza Czytelniczka wysłała nam dziś (28.09)redakcyjną skrzynkę zdjęcie samochodów, które zablokowały drogę pożarową na starówce.

Znak zakaz parkowania, droga pożarowa stoi jak byk, jednak nie robi on wrażenia na kierujących, którzy parkują tam swoje samochody.

Nieprawidłowe parkowanie parkowaniu nierówne, jednak Ci kierujący przeszli samych siebie. Bezmyślność i wygoda w tym przypadku mogły oznaczać tragedię. Czy rzeczywiście warto dla nich ryzykować życie, kto wie, czy czasami nie swoje własne?

Problem zapewne rozwiązałby porządny parking ale ich w naszym mieście, a zwłaszcza na Starym Mieście jak na lekarstwo, w Budżecie Obywatelskim też zresztą parę parkingów urzędnicy odrzucili. Do tego dochodzi Strefa Płatnego Parkowania, która panuje na Starym Mieście. Ludzie chcąc uniknąć płacenia, parkują na dziko.

Pamiętajmy, gdy rozpoczyna się walka o ludzkie życie, liczy się każda sekunda – to w dużej mierze od nich zależy, czy ratunek zdoła przyjechać na czas.

Zdjęcie otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki Kasi na kontakt@expresselblag.pl

Nadesłane od Kasi

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze