fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Miał prawie 3 promile. Sprawę chciał załatwić płacąc kierowcy 100 złotych. Dziś, 27 września przed godziną 16.00 doszło do zderzenia pojazdów na stacji Statoil w Kazimierzowie.

„W dniu dzisiejszym około godziny 15.50 na terenie stacji benzynowej Statoil doszło do zdarzenia drogowego dwóch pojazdów, z udziałem pojazdu ciężarowego Scania i samochodu osobowego marki Volvo. Na miejscu zastano kierowcę samochodu ciężarowego i osobę , do której istnieje uzasadnione podejrzenie, że kierowała w stanie nietrzeźwości” – powiedział nam na miejscu pracujący st. sierżant Bartłomiej Wróbel z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

„Mężczyzna do którego istnieje podejrzenie, że jest kierującym volvo, jest w stanie nietrzeźwości, wydmuchał  – 2,88 promila. Zostanie zatrzymany do sprawy” – dodał w rozmowie z nami st. sierżant Bartłomiej Wróbel.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Policja zabezpieczyła monitoring, w tej sprawie toczy się postępowanie wyjaśniające.

„Zapytał mnie, czy się dogadamy i zaproponował 100 złotych” – powiedział nam kierowca samochodu ciężarowego, który gdy zauważył, że mężczyzna jest nietrzeźwy powiadomił policję.

Na miejsce przyjechał dodatkowy patrol policji, który zatrzymał nietrzeźwego mężczyznę.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze