fot. ENS Studio filmowe

Idealny samochód na ślub w Elblągu. Zobacz film! Nasz kluczowy partner ENS Studio filmowe ma zaszczyt zaprezentować Państwu najnowszą swoją filmową produkcję, tym razem skupiającą się na samochodzie do ślubu. Film:

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Dzień ten powinien być wyjątkowy i na długo pozostać w Waszej pamięci.

Aby tak się stało należy zadbać o najdrobniejsze szczegóły. Nie można, więc zapominać o samochodzie jakim pojedziecie w tę najważniejszą drogę waszego życia.

Czarny Chrysler 300C ma ponad pięć metrów długości, 20-to calowe felgi, prawie dwa metry szerokości, chromowane dodatki i muskularne sylwetki.

Komfort podróży zapewnia ogromne wnętrze, wygodne fotele w jasnej skórze oraz wykończenia w chromie i drewnie.

Chrysler 300C jest obdarzony niespotykanym wyglądem. Auto posiada bardzo przestronne i niezwykle komfortowe wnętrze, oraz bardzo ładną jasną skórę. Duże felgi 20 cali dodatkowo podkreślają charakter samochodu.

Więcej szczegółów na temat ślubnego samochodu poznacie dzwoniąc pod numerem 602 264 505 lub KLIKAJĄC TUTAJ

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444.

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze