fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Wypadek na ulicy Legionów. Jedna osoba trafiła do szpitala. Dziś, 25 września przed godziną 17.00 na ulicy Legionów doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, w wyniku którego jedna osoba trafiła do szpitala.

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

„Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Daewoo Lanos wyjeżdżając z parkingu Energii wymusił pierwszeństwo prawidłowo jadącej od strony szpitala Mazdzie” – powiedział nam na miejscu pracujący sierżant sztabowy Maciej Krztoń z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

W wyniku zderzenia został poszkodowany kierowca samochodu marki Mazda. Ratownicy medyczni przetransportowali go do szpitala na badania.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierujących na zawartość alkoholu w organizmie, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Policjanci na miejscu wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia, przez około 20 minut występowały lekkie utrudnienia w ruchu, w tej chwili nie występują już żadne utrudnienia.

Wypadek na ulicy Legionów. Jedna osoba trafiła do szpitala – zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze