fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Zderzenie karetki pogotowia z Seatem na Płk Dąbka! Dziś, 24 września kilka minut po godzinie 18.00 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Płk Dąbka doszło do zderzenia karetki pogotowia z samochodem osobowym marki Seat.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że karetka pogotowia jechała ulicą Piłsudskiego w kierunku mostu Unii Europejskiej, kierujący karetką po upewnieniu się, że nic nie jedzie wjechał (na sygnale) na skrzyżowanie mając czerwone światło.

Na skrzyżowaniu karetka zderzyła się samochodem osobowym marki Seat, który jechał ulicą Płk Dąbka od Zawady. Na szczęście w wyniku zderzenia nikt nie został poszkodowany.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierujących na zawartość alkoholu w organizmie, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi. Policjanci na miejscu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Straż pożarna zabezpieczyła i uprzątnęła miejsce zderzenia pojazdów. Na miejscu występują lekkie utrudnienia w ruchu.

Zderzenie karetki pogotowia z Seatem na Płk Dąbka! (zdjęcia)

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze