Ilustracja do tekstu

Młody kierowca z promilami zatrzymany na ulicy Malborskiej! Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 24-latka, który kierował samochodem będąc w stanie nietrzeźwości. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Była godzina 17.00 w sobotę, gdy policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli przy ul. Malborskiej osobową kie. Samochodem kierował 24-letni mężczyzna.

Policjanci wyczuli od niego zapach alkoholu. Badanie alkotestem dało wynik 0,68 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy a jego auto przekazano wskazanej przez niego trzeźwej osobie.

Teraz 24-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z Kodeksem Karnym może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami oraz grzywna.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze