fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Skodą wypadł z drogi w kierunku na Suchacz. Prawo jazdy miał od roku! Dziś, 22 września po godzinie 21.00 na drodze wojewódzkiej nr 503 za miejscowością Kamionek Wielki doszło do zdarzenia drogowego. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. 20-letni kierujący samochodem marki Skoda poruszał się w kierunku Suchacza, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem zjechał na prawe pobocze i wylądował w rowie.

Straż pożarna zabezpieczyła miejsce zdarzenia i kierowała ruchem, ratownicy medyczni opatrzyli kierowcę, nie wymagał on jednak hospitalizacji.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego przebadali kierującego na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że był trzeźwy. 20-letni kierowca posiadał prawo jazdy od roku.

Policjanci na miejscu ustalają szczegółowej okoliczności zdarzenia, ruch przez 40 minut odbywał się wahadłowo. Na miejscu mogą jeszcze występować lekkie utrudnienia w ruchu.

Skodą wypadł z drogi w kierunku na Suchacz. Prawo jazdy miał od roku! (zdjęcia)

Polecamy: Kulisy zbrodni w Parku Kajki – kliknij po więcej!

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze