fot.materiały prompcyjne

Najlepsze urodziny dla Twojego Dziecka. Wiemy gdzie je wyprawić! Jesień to pora zwiększonej ilości imprez urodzinowych naszych pociech. Jest to wielkie święto dla naszego dziecka oraz ogromne wydarzenie.

Każdemu rodzicowi zależy aby to święto było udane i na długo pozostało w pamięci gości i rodziny. Mamy dla Ciebie rewelacyjną receptę na aktywne urodziny w JUMP Fitness oraz druga opcja – emocjonujące urodziny w Escape House Elbląg.

Urodziny w JUMP Fitness to przede wszystkim ogromna sala przygotowana do zabawy na trampolinach. Dogodny dojazd z parkingiem w sercu elbląskiej starówki. Na sali czekają przykryte obrusem stoły. Na jednej imprezie może bawić się nawet 20 dzieci.  Podczas dwóch godzin imprezy, dzieci uczą się przeróżnych kombinacji kroków wykonywanych w rytm muzyki. Każde z dzieci ma szanse poczuć się jak prawdziwy trener prowadząc ćwiczenia dla całej grupy. Nie brakuje również zabaw koordynacyjno ruchowych poprawiających refleks i koordynację.

Czas jaki dzieci spędzają przy stole, to dosłownie kilka minut aby zjeść tort i zaśpiewać sto lat solenizantowi. Rumieńce i uśmiechy na buziach dzieci to najlepsza rekomendacja na organizację urodzin w tym miejscu.

Dodatkową atrakcją urodzin może być występ magika – iluzjonisty Krzysztofa Skrobotuna. Pokaz magii karcianej, zaczarowane liny, obręcze oraz kilka innych sztuczek wprawią w prawdziwy zachwyt nie tylko dzieci ale również dorosłych. Zabawa przeznaczona dla dzieci od 4 lat.

Sala urodzinowa znajduje się w budynku JUMP Fitness na Starym Mieście ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12. Wszelkie informacje oraz rezerwacje terminu urodzin tel. 608 816 708

Szczegóły na stronie www.jumpfitness.pl

Fascynujące urodziny w Escape House Elbląg

Najnowsza oferta urodzinowa, przeznaczona dla dzieci od 7 lat. Jeśli Twoje dziecko lubi łamigłówki, gry logiczne i jest gotowe na niezapomnianą przygodę to Escape House jest dla Was. Maksymalna ilość osób to 14 dzieci. Dzieci dzielimy na dwie grupy z czego jedna rozwiązuje zagadki w pokojach Dr. Mortisa a druga grupa w tym czasie spędza czas w pokoju VR-ROOM, grając w niesamowite gry w rzeczywistości wirtualnej.

Pokój VR to możliwość gry w dziesiątki gier dopasowanych do wieku gracza. Tylko w tym pokoju możemy sprawdzić jak to jest skoczyć z dachu, postrzelać do monstrualnych potworów czy przejechać się na jednej z 40 kolejek górskich. Pokój VR łączy ze sobą granie z aktywnością ruchową, ponieważ gracz jest cały czas wewnątrz gry i widzi wszystko dookoła. Grając, wykonujemy setki złożonych ruchów i po np. grze gdzie strzelamy z łuku możemy się spodziewać zakwasów na drugi dzień.

Zobacz film

W ofercie urodzinowej Escpae House Elbląg teraz jeszcze większy wybór scenariuszy (możliwość dowolnej kombinacji urodzinowej):

Napad na ESCBANK kolejna zabawa w pokojach zagadek ESCAPE HOUSE Elbląg. Dzięki tej zabawie możemy na własnej skórze poczuć dreszcz emocji i wcielić się w rolę rabusia. Po drodzę do sejfu pełnego pieniędzy i sztabek złota czeka nas mnóstwo zagadek logicznych do rowiązania. Musimy również wykazać się sprawnością fizyczną przy przejściu przez liczną sieć laserowych zabezpieczeń. Liczba graczy od 2 do 5.

Zobacz film:

Znajdź TEDiego !!! Kolejny pokój zagadek ESCAPE HOUSE już otwarty

Kilka miesięcy trwała budowa kolejnego pokoju zagadek. Firma EscapeHouse Elbląg podniosła wysoko poprzeczkę. Udało się wybudować zagadkowy labirynt, w którym musimy przejść kilka pokoi zagadek. Powstał „multi escape room” i jest to nowość na skalę kraju. Nie możemy zdradzić szczegółów gry ale tym razem gracze będą się bać w ciemnych czeluściach labiryntu. Na znalezienie TEDiego mamy 45 minut czasu a w grze może brać udział od 2 do 8 sób. Otwarcie kolejnego pokoju to kolejny szansa dla elblążąn na zorganizowanie niezapomnianych urodzin, integracji czy wieczoru panieńskiego. Zabawa przeznaczona jest również dla dzieci.

Zobacz film:

Podczas całej imprezy dzieci cały czas są pod opieką obsługi i przy trudniejszych zagadkach mogą zawsze liczyć na pomoc. Czas zabawy to dwie godziny. Koszt to 40 zł od dziecka – minimalna grupa urodzinowa to 6-7 osób. Rezerwacje 780 123 056

Escape House Elbląg, Elbląg, 12-go Lutego 25 (Świat Dziecka II-pietro)
www.escapehouse.elblag.pl

Komentarze