fot. KMP Elbląg

Łowca rowerów w Elblągu zatrzymany przez policję! Klatki schodowe, piwnice oraz inne miejsca sprawdzał regularnie 32-letni Robert R. To właśnie z tych miejsc zabierał pozostawione tam rowery.

Policjanci ustalili, że mężczyzna mógł ukraść nawet 10 rowerów. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem. 32-letni sprawca wybierał nie tylko rowery niezabezpieczone, ale również kradł te, których właściciele używali lichych zabezpieczeń w postaci najtańszych kłódek. Te przecinał a następnie wsiadał na rower i nim odjeżdżał.

Mężczyzna działał od marca 2017 roku wtedy odnotował pierwszą kradzież do września czyli chwili zatrzymania. Policjanci pracują nad odzyskaniem przynajmniej części skradzionych przez niego rowerów.

32-latek był już wcześniej notowany za oszustwo. Teraz odpowie również za kradzieże. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Reklamy

Komentarze