fot. Express Elblag

Dzwon na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka-Podgórna! Dziś, 21 września po godzinie 13.00 doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka – Podgórna. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód marki Opel poruszał się ulicą Podgórną w kierunku Płk Dąbka. Samochód marki Mitsubishi Colt nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doszło do zderzenia.

Kobieta z samochodu Mitsubishi Colt uskarżała się na bóle, ratownicy medyczni zajęli się poszkodowaną, jednak nie wymagała ona hospitalizacji.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji przebadali kierujących na zawartość alkoholu w organizmie, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Na miejscu przez 40 minut trwały utrudnienia w ruchu, straż miejska zabezpieczyła miejsce zderzenia pojazdów. Policja zakwalifikowała to zdarzenie jako kolizję drogową.

Dzwon na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka-Podgórna!

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze