fot. materiały promocyjne

Drużyna z Elbląga wystąpi dziś programie TVP1! Dziś, 21 września o godzinie 18.30 na stacji TVP 1 rozpocznie się emisja programu „Rodzina wie lepiej”. W programie weźmie udział drużyna z Elbląga.

Drużyna z Elbląga, a właściwie Mirka Kaźmierczak z przyjaciółmi będzie walczyła dziś w programie „Rodzina wie lepiej” o 40 tysięcy złotych.

Rodzina wie lepiej

Nowy teleturniej Jedynki to gra rodzinna, w której biorą udział 5-osobowe zespoły składające się z członków rodziny lub grupy przyjaciół. Główna nagroda to 40.000 zł. Zgodnie z zasadami programu, rodziny wybierają spośród siebie jednego uczestnika, który będzie pełnił kluczową rolę odpowiadając na pytania z wiedzy ogólnej.

Podczas odpowiedzi na pytania nie korzysta on z żadnej pomocy, a pozostali członkowie rodziny znajdują się w innym pomieszczeniu nie słysząc ani pytań, ani jego odpowiedzi. Po udzieleniu odpowiedzi przez uczestnika, rodzina musi odgadnąć, czy jej przedstawiciel odpowiedział na pytanie prawidłowo, czy też nie. Jeżeli rodzina uzna, że na zadane pytanie nie padła prawidłowa odpowiedź, może wykupić tzw. ubezpieczenie i przejść do kolejnej rundy gry.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze