fot. Express Elblag

Już za 3 dni wielkie otwarcie Stokrotki w Elblągu! Już 23 września (sobota) o godzinie 10.00 przy ulicy Ogólnej 69 zostanie otwarty drugi w Elblągu sklep sieci „Stokrotka”

Druga Stokrotka w Elblągu powstanie przy ulicy Ogólnej 69, dokładnie w tym samym miejscu gdzie mieścił się Carrefour Express. To już druga Stokrotka w Elblągu, pierwsza znajduje się przy ulicy Grottgera 53.

Przedsiębiorstwo powstało w 1994 roku w Lublinie. Pierwsza placówka detaliczna tej sieci rozpoczęła swoje funkcjonowanie w 1996 roku w Łęcznej koło Lublina. Pod względem liczby sklepów Stokrotka należy do grona największych sieci detalicznych w Polsce. W roku 2014 Stokrotka Sp. z o.o. stała się operatorem ponad 240 supermarketów i marketów Stokrotka. Sieć zatrudnia około 7500 pracowników. Hasło Stokrotki brzmi „Zakupy jak z płatka”.

W 2013 roku Stokrotka uruchomiła własną sieć logistyczną, której celem jest zaopatrywanie w towar sklepów Stokrotka. Sieć logistyczna składa się z magazynu centralnego w Teresinie pod Warszawą, 9 magazynów regionalnych i floty samochodowej.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • Już za 3 dni wielkie otwarcie Stokrotki w Elblągu!

Redakcja

Komentarze