fot. Lira Lighting

Nowa inwestycja na Modrzewinie. 120 osób może liczyć na pracę! Spółka Lira działkę na Modrzewinie przy skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Kwiatkowskiego kupiła już w 2009 roku, od kilku dni trwa już budowa.

Kilka dni temu ruszyły prace budowlane nad centrum badawczo-rozwojowego technologii oświetleniowych w Elblągu. Jak udało nam się ustalić na nową pracę może liczyć nawet 120 osób, a będzie to możliwe już w następnym roku!

Całkowita powierzchnia tego obiektu będzie równa blisko 7 tys. metrów kwadratowych. Projektantami gmachu są architekci z pracowni Atelier Hoffmann. W odległości 678 metrów powstaje gmach Brama na Modrzewinę II, 754 metrów dalej znajduje się osiedle Brama Na Modrzewinę, a 812 metrów dalej znajduje się Centrum Logistyczne.

Wizualizacja

Wizualizacja

Spółka Lira

Firma powstała w 1983 roku. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną kadrę. Nasz dział badań i rozwoju udoskonala oraz wdraża nowe produkty przyczyniając się do umacniania naszej silnej pozycji na rynku oświetleniowym. Kompleksowa obsługa klienta, od projektu elektrycznego, poprzez fachowe wsparcie na etapie doboru opraw i obliczeń oświetleniowych, do profesjonalnej obsługi posprzedażowej czyni nas odpowiedzialnym partnerem. Poza nowoczesnymi maszynami do obróbki mechanicznej, posiadamy własną malarnię proszkową dzięki czemu mamy kontrolę nad całym procesem produkcyjnym. Jako jedna z nielicznych firm oświetleniowych w Polsce, możemy pochwalić się własnym laboratorium fotometrycznym – czytamy na stronie firmy.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze