fot. Policja w Malborku

Po zderzeniu z Seata wystrzelił silnik. Zobacz film! Do tego zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 10 września na drodze krajowej K-55 na wysokości skrzyżowania Al. Rodła z ul. Wałową.

a miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło na drodze krajowej K-55 na wysokości skrzyżowania Al. Rodła z ul. Wałową . Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że mężczyzna kierujący Seatem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu Audi A. Kierujący Audi oraz Seata wraz z pasażerami z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Łącznie do szpitala trafiło 7 osób.

Policjanci na podstawie zabezpieczonych śladów i dowodów szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. 10 września rano około godziny 10:00 dyżurny malborskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Wałowej w Malborku doszło do zdarzenia drogowego dwóch pojazdów. Funkcjonariusze z zabezpieczali miejsce zdarzenia na drodze krajowej numer K-55.

Jak się okazało ze wstępnych ustaleń, 47-letni obywatel Francji wyjeżdżając Seatem Alehambra z ulicy Wałowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ul Al. Rodła pojazdowi marki Audi A6. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowani zostali policjanci ruchu drogowego, funkcjonariusze grupy operacyjno –dochodzeniowej z technikiem kryminalistyki, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Kierujący Seata wraz z dwojgiem podróżujących z nim pasażerów trafili do szpitala.

Podobnie kierujący Audi A6 z obrażeniami ciała został wraz z pasażerami przewieziony do szpitala w Malborku i Sztumie. 24- letnia pasażerka Audi została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Elblągu. Łącznie do szpitala trafiło 7 osób.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli procesowo pojazdy na policyjnym parkingu,kierowali ruchem wahadłowym na drodze, a technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ślady.

FILM ZOBACZYSZ KLIKAJĄC TUTAJ

Komentarze