fot. facebook/Ewa Orzechowska

O 20.00 zapraszamy przed telewizory! Dziś, 8 września o godzinie 20.00 na antenie głównego Polsatu rozpocznie nowe reality show. W programie wystąpi Ewa Orzechowska, mieszkanka Elbląga.

„Wyspa przetrwania” to przygodowe reality show, w którym 16 śmiałków będzie starać się o przetrwanie na jednej z wysp archipelagu Fidżi.

„Wyspa przetrwania” będzie emitowana na stacji głównego Polsatu w piątki o godzinie 20.00. „Wyspa przetrwania” to przygodowe reality-show, w którym 16 uczestników (podzielonych na dwa plemiona) będzie zmagać się w ekstremalnych konkurencjach na jednej z tropikalnych wysp archipelagu Fidżi. Celem jest przetrwanie na niej kilku tygodni, co wymaga siły, intelektu, wytrwałości i umiejętności pracy w grupie. W każdym odcinku podczas Rady Plemienia grupa wyeliminuje jednego współplemieńca, a ostatni ocalały wygra 150 tys. zł.

Elblążanka na Wyspie Przetrwania!

Jedną z uczestniczek programu jest mieszkanka naszego miasta, Ewa Orzechowska. Elblążanka pracuje zawodowo jako kosmetyczka. Dała się poznać jako promotorka zdrowego trybu życia. Była też twarzą polskiej marki odzieżowej Patriotic.

Zapowiedź nowego reality show Polsatu

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze