Ilustracja do tekstu

To już pewne! W Elblągu powstaną dwa kolejne oddziały sklepu Lildl. Budowa jednego z nich ruszy jeszcze w tym roku, drugi jest na etapie projektowania.

Czwarty w Elblągu oddział sklepu Lidl powstanie na działce przy skrzyżowaniu ulicy Ogólnej z Aleją Jana Pawła II. Budowa rozpocznie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku, a to ze względu na zawartą umowę z miastem. Umowa bowiem przewiduje kary umowne za niewywiązanie się z terminu rozpoczęcia budowy. Pod koniec marca spółka Lidl złożyła do Urzędu Miasta w Elblągu pozwolenie na budowę.

Jak poinformowała Aleksandra Robaszkiewicz PR Manager Lidl Polska sklep planuje kolejną inwestycję w naszym mieście, jednak inwestycja póki co jest na etapie projektowym. Piąty Lidl ma powstać w okolicy ulicy Reja i ulicy Kochanowskiego.

Przypomnijmy, że w tym roku został otwarty trzeci Lidl przy rondzie NSZZ Solidarność. Pozostałe dwa znajdują się przy ulicy Ogólnej oraz Dębowej.

Obecnie w Lidlu sprzedawanych jest około 1.200 produktów należących do ponad 100 marek własnych, których udział w przychodach firmy sięga 70 proc. Sklepy czynne są od poniedziałku do soboty od godziny 8 do 21 a w niedziele od godziny 9.00 do 19.00.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze