Ilustracja do tekstu/wizualizacja

W Elblągu powstało nowe osiedle, na terenie byłych Zakładów Mleczarskich! Konstrukcja Osiedla Bema rozpoczęła się w kwietniu 2015.

Deweloperem projektu jest Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud, Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud jest jego generalnym wykonawcą, a projekt powstał w pracowni Nowak i Podonowski Architektoniczne Biuro Projektowe. Niedaleko znajdują się Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, budynek Willa Syrena i Urząd Miasta Elbląg.

Nowo powstały zespół budynków wielorodzinnych , zlokalizowany jest w Elblągu przy ulicy Bema. Do każdego lokalu przynależna jest komórka lokatorska.

Zespół budynków posiada:

– 5 kondygnacji – 248 mieszkań w 7 budynkach – od 37 do 77 m2
– podziemna hala garażowa – windy

Cena

„Z każdym klientem prowadzimy rozmowy indywidualnie” – czytamy na stronie dewelopera, jednak ze wcześniejszych doniesień medialnych wynika, że cena za mieszkanie w tej lokalizacji wynosi od około 4300 złotych za metr. Na stronie deweloper kusi również mieszkaniem za 148 tysięcy złotych.

Wkrótce dni otwarte

Jak udało nam się ustalić na 30 września planowane są dni otwarte nowo powstałego osiedla. Do tematu powrócimy!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • W Elblągu powstało nowe osiedle, na terenie byłych Zakładów Mleczarskich!

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze