Ilustracja do tekstu

Czytelnik: „w tym dniu było dużo klientów i jestem ciekaw czy wszyscy będą zdrowi”. Nasz Czytelnik wysłał nam list, który trafił również do elbląskiego sanepidu.

Do wiadomości sanepidu i Express Elblag

„W dniu 20 sierpnia 2017 roku (niedziela) byłem z rodziną na Starym Mieście ,nad kanałem odbywały się zawody pływackie.

Przy moście zwodzonym wzdłuż ulicy Mostowej w Elblągu są postawione dwie drewniane budki , w jednej z nich można było kupić dużo rozmaitych spożywczych rzeczy. Ja zamówiłem pajdę chleba, która miała mnie kosztować 5 złotych.

Pracownik zainkasował odliczoną kwotę po czym wyjął chleb, który jak mniemam miał być przeznaczony dla mnie , w ostatniej chwili za nim smalec trafił na tą pajdę chleba zauważyłem pleśń  – pracownik w sumie się nie przejął i gdybym go nie poinformował, że tą pleśń widziałem, to bym taką kanapkę dostał, po chwili ten pan próbował załagodzić całą sytuację i wyjął następna kromkę chleba, ale ta też nie nadawała się do sprzedaży, bo też miała pleśń.

O całym zajściu poinformowałem policję , gdzie została sporządzona notatka, policja nic nie mogła zrobić ,lokal funkcjonował tak jakby się nic nie stało.

Stoisko miało wiele do życzenia ,mowa tu o czystości , jak zwróciłem uwagę że sprzęt jest brudny to pan odpowiedział że go nie używają ,moim skromnym okiem ,lokal powinien być zamknięty, albo wyremontowany.

Ta interwencja i całe zajście było po godzinie 11.00, myślę że w tym dniu było bardzo dużo klientów i jestem ciekaw czy wszyscy będą zdrowi.

Nadmieniam iż z całego zajścia porobiłem zdjęcia ale one nie oddają dramatu jaki był na tym stanowisku. Myślę też, że w dniu waszej kontroli lokal będzie świecił czystością.”

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • Czytelnik: „w tym dniu było dużo klientów i jestem ciekaw czy wszyscy będą zdrowi”

Opinia Czytelnika

Imię i nazwisko Czytelnika do wiadomości redakcji oraz sanepidu

Komentarze