Ewa Orzechowska na Wyspie przetrwania

Wiemy kiedy startuje „Wyspa przetrwania” z elblążanką! 8 września startuje „Wyspa przetrwania” – przygodowe reality show, w którym 16 śmiałków będzie starać się o przetrwanie na jednej z wysp archipelagu Fidżi.

„Wyspa przetrwania” będzie emitowana na stacji głównego Polsatu w piątki o godzinie 20.00. „Wyspa przetrwania” to przygodowe reality-show, w którym 16 uczestników (podzielonych na dwa plemiona) będzie zmagać się w ekstremalnych konkurencjach na jednej z tropikalnych wysp archipelagu Fidżi. Celem jest przetrwanie na niej kilku tygodni, co wymaga siły, intelektu, wytrwałości i umiejętności pracy w grupie. W każdym odcinku podczas Rady Plemienia grupa wyeliminuje jednego współplemieńca, a ostatni ocalały wygra 150 tys. zł.

Elblążanka w programie!

Jedną z uczestniczek programu jest mieszkanka naszego miasta, Ewa Orzechowska. O Ewie pisaliśmy już na naszych łamach jakiś czas temu tutaj. Elblążanka pracuje zawodowo jako kosmetyczka. Dała się poznać jako promotorka zdrowego trybu życia. Była też twarzą polskiej marki odzieżowej Patriotic.

Adventure reality-show bije rekordy popularności na świecie

Program „Survivor” był do tej pory realizowany przez nadawców z 50 krajów. W USA nakręcono 34 edycje, we Francji – ponad 20, w Danii – 19, w Hiszpanii – 16, a w Norwegii – 15. Kilka edycji amerykańskiej wersji (z tytułem „Ryzykanci”) było emitowanych w Polsce – w TVP2, TV4, TV6 i AXN. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie.

W naszym kraju podobny program pokazała w 2004 roku telewizja TVN. „Wyprawa Robinson” – bo o niej mowa – powstała na podstawie zmodyfikowanej szwedzkiej wersji „Survivora”. Show wygrała Katarzyna Dżyżdzyk, a prowadził go Hubert Urbański.

Zapowiedź nowego reality show Polsatu

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze