Ilustracja do tekstu/WSZ w Elblągu

Pobicie żony na Saperów. Wczoraj, 12 sierpnia patrol policji został wysłany do jednego z mieszkań przy ulicy Saperów. Mężczyzna pobił żonę.

Do pobicia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych, jak udało nam się ustalić kobieta trafiła do szpitala, natomiast mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji.

„Policjanci interwencyjni oraz dzielnicowi sporządzają tygodniowo około 10 dokumentacji tzw. Niebieskiej Karty. Dotyczy ona przemocy domowej i zajmują się nią później zespoły interdysyplinarne. – Bardzo często sprawy znęcania, kończą się aresztem już nawet na etapie samego postępowania przygotowawczego” – mówi asp. szt. Jarosław Graman z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu.

„Chodzi właśnie o to, aby odizolować sprawcę od ofiary. Spotkałem się niejednokrotnie z sytuacją, że trzeba nawet kilku lat aby ofiary przerwały milczenie i wyciągnęły rękę po pomoc. My właśnie takiej pomocy im udzielamy.” – dodaje i asp. szt. Jarosław Graman z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu.

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • Pobicie żony na Saperów

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze