Już wkrótce telewizja Polsat rozpocznie emisję nowego reality show zrealizowanego na bezludnej wyspie. Jedną z uczestniczek programu będzie mieszkanka naszego miasta. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmowa, ze wszystkimi uczestnikami programu. Elblążanka, Ewa Orzechowska na ‚Wyspie Przetrwania’, w nowym reality show Polsatu.

Rozbitkowie z których zwycięży tylko jeden, mordercze konkurencje w tropikalnym klimacie rajskiej wyspy oraz codzienna rywalizacja, aby zapewnić sobie i współtowarzyszom choć znośne warunki bytowania. To czeka widzów w nowym survivalowym show Polsatu „Wyspa przetrwania”. Program mamy zobaczyć na antenie Polsatu już we wrześniu.

16 śmiałków spośród kilku tysięcy chętnych do udziału w programie, wywieziono na daleką wyspę Fidżi, gdzie zmagają się w kolejnych, niekiedy niezwykle ekstremalnych i niebezpiecznych konkurencjach. Ich przewodnikiem jest Damian Michałowski, dziennikarz radia ZET. Jedną z uczestniczek programu jest mieszkanka naszego miasta, Ewa Orzechowska.

O Ewie pisaliśmy już na naszych łamach jakiś czas temu tutaj. Elblążanka pracuje zawodowo jako kosmetyczka. Dała się poznać jako promotorka zdrowego trybu życia. Była też twarzą polskiej marki odzieżowej Patriotic.

W polskiej edycji adventure reality-show „Wyspy przetrwania” uczestnicy będą zmagać się w ekstremalnych konkurencjach na jednej z tropikalnych wysp archipelagu Fidżi. Celem będzie przetrwanie na niej kilku tygodni, do czego trzeba będzie wykazać się siłą, intelektem, wytrwałością i umiejętnością pracy w grupie.

„Wyspa przetrwania” to polska wersja programu „Survivor” emitowanego od 2000 roku. W każdej z dotychczasowych edycji brało udział ok. 20 uczestników, którzy początkowo byli dzieleni na dwa plemiona. Po rozegraniu kolejnych konkurencji sami decydowali w głosowaniu, który zawodnik odpada. W amerykańskiej wersji zwycięzca otrzymywał milion dolarów.

Dziennikarz radia ZET przewodnikiem na Wyspie Przetrwania

Damian Michałowski od 2010 roku pracuje w Radiu ZET, obecnie prowadzi w stacji popołudniowe pasmo. Wcześniej był związany m.in. z Radiem Zielona Góra, Radiem Index i Radiem TOK FM. Jest absolwentem Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji oraz Wydziału Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

To właśnie nie kto inny jak tylko Damian Michałowski będzie przewodnikiem 16 śmiałków z Polski, którzy biorą udział w nowym reality-show.

Adventure reality-show bije rekordy popularności na świecie

Program „Survivor” był do tej pory realizowany przez nadawców z 50 krajów. W USA nakręcono 34 edycje, we Francji – ponad 20, w Danii – 19, w Hiszpanii – 16, a w Norwegii – 15. Kilka edycji amerykańskiej wersji (z tytułem „Ryzykanci”) było emitowanych w Polsce – w TVP2, TV4, TV6 i AXN. Łącznie program jest, lub był realizowany w 50 krajach na całym świecie.

W naszym kraju podobny program pokazała w 2004 roku telewizja TVN. „Wyprawa Robinson” – bo o niej mowa – powstała na podstawie zmodyfikowanej szwedzkiej wersji „Survivora”. Show wygrała Katarzyna Dżyżdzyk, a prowadził go Hubert Urbański.

Zapowiedź nowego reality show Polsatu

  • Elblążanka na ‚Wyspie Przetrwania’, w nowym reality show Polsatu

Źródło: Wirtualne Media/Telewizja Polsat

Komentarze