fot. Express Elblag

Dawna Gildia Kupców Żuławskich zmienia wygląd, w tym miejscu będzie supermarket! Obiekt praktycznie już w całości jest w rękach inwestora, który zmieni Gildię na niewielką galerię handlową z dużym operatorem spożywczym.

Modernizacja jak się dowiedzieliśmy ma nastąpić jeszcze w tym roku, w tej chwili trwa rozbiórka starych boksów. Nowy obiekt będzie podzielony na dwie części.

Jedna to niewielka galeria handlowa z powierzchniami pod wynajem o różnej wielkości, druga zaś będzie przeznaczona dla dużego operatora spożywczego.

Od kilku lat Gildia Kupców Żuławskich stopniowo chyliła się ku upadkowi. Kolejne boksy były sukcesywnie zamykane. Nie dało się ukryć, że ten obiekt handlowy lata świetności miał już dawno za sobą, czy teraz to się zmieni? Jest na to szansa bowiem właściciel podkreślił, że nowy wygląd będzie bardzo nowoczesny, a witryny będą przeszklone.

Dawna Gildia Kupców Żuławskich zmienia wygląd, w tym miejscu będzie supermarket! [ZDJĘCIA]

fot. Express Elblag
fot. Express Elblag
fot. Express Elblag

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • Jedna to niewielka galeria handlowa z powierzchniami pod wynajem o różnej wielkości, druga zaś będzie przeznaczona dla dużego operatora spożywczego

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze