Castorama powstanie w Elblągu! Na tą wiadomość czekało wielu elblążan, którzy wskazywali, że w Elblągu nie ma marketu budowlanego z prawdziwego zdarzenia i mimo powstania w naszym mieście Centrum Handlowego byli i tak zmuszeni jechać na zakupy budowlane do Gdańska.

Castorama – największa w Polsce sieć sklepów DIY, w branży handlu detalicznego określenie sklepów z artykułami do majsterkowania, budowy, remontu, urządzania domu, pielęgnowania ogrodu).

Castorama prowadzi politykę sprzedaży w jednym miejscu wszystkiego, co potrzebne dla domu, jego budowy i ogrodu. W chwili obecnej w Polsce znajduje się 69 sklepów sieci. Castorama należy do spółki Kingfisher, która jest również właścicielem, działającej w Polsce od 2006 roku, sieci sklepów Brico Dépôt.

W 1994 roku do Polski przyjechał założyciel firmy – Claude Acquart, który razem z ekipą pionierów rozpoczął pracę nad analizą rynku i selekcją pierwszych lokalizacji. Spółkę Castorama Polska zarejestrowano zimą 1994 roku. Pierwszą Castoramę otwarto przy ulicy Popularnej w Warszawie.

O tym, że Castorama powstanie w Elblągu dowiedzieliśmy się w rozmowach z urzędnikami miasta Elbląg, wkrótce więcej szczegółowych informacji, w tym o lokalizacji Castoramy w naszym mieście.

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • Castorama powstanie w Elblągu!

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze