fot. Express Elblag

Garmin Iron Triathlon 2017 w Elblągu. Zobacz film i zdjęcia! Dziś, 18 czerwca w Elblągu najlepsi triathloniści rywalizowali w samym centrum elbląskiej Starówki.

W cyklu Garmin Iron Triathlon wzięli udział triathloniści z całej Polski. W niedzielnej edycji zawodów wystartowało również ponad 100 mieszkańców Elbląga. W tym zawodnicy z grupy GIT prowadzonej przez wieloletniego trenera triathlonu Bogusława Tołwińskiego.

Zawody triathlonowe z cyklu Garmin Iron Triathlon to nie tylko sportowe zmagania na najwyższym poziomie. Oprócz startów triathlonistów odbyły się również zawody biegowe dla dzieci – Garmin Kids. Najmłodsi będą mogli rywalizować na trzech dystansach: 200 m (1-7 lat), 500 m (8-11 lat) oraz 1000 m (12-15 lat).

Dodatkowo w samym sercu zawodów zlokalizowana była strefa EXPO, w której swoje produkty prezentują partnerzy cyklu.

Dramat w tle zawodów

Niestety podczas zawodów Garmin Triathlon w Elblągu doszło do tragicznego zdarzenia, w którym zginął 42-letni mężczyzna, zawodnik Garmin Iron Triathlon. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ

Garmin Iron Triathlon 2017 w Elblągu. Zobacz film i zdjęcia!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze