fot. Express Elblag

22 latka dachowała na drodze na Suchacz! Dziś, 11 czerwca przed godziną 19.00 na drodze wojewódzkiej nr 503 doszło do dachowania, 22 latka trafiła do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letnia kierująca samochodem osobowym marki Renault jechała drogą wojewódzką nr 503 w stronę Suchacza. Kierująca wyprzedzała rowerzystów w trakcie manewru wyprzedzania straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego dachowała, przyczyną była nadmierna prędkość.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz zespół ratownictwa medycznego. Ratownicy medyczni zabrali kierującą do szpitala. Trafiła ona do niego z ogólnymi obrażeniami ciała.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego. 22-latka została przebadana na zawartość alkoholu w organizmie, badanie wykazało, że była trzeźwa.

Strażacy postawili samochód na koła i przestawili na pobocze, by nie blokował jezdni, dodatkowo uprzątnęli miejsce zdarzenia.

Droga Wojewódzka nr 503 za oczyszczalnią ścieków przez 30 minut była całkowicie zablokowana w obu kierunkach, następnie ruch został puszczony wahadłowo, w tej chwili nie występują już na tym odcinku drogi większe utrudnienia w ruchu.

22 latka dachowała na drodze na Suchacz! [ZDJĘCIA]

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze