Ilustracja do tekstu

Ceny mieszkań w Elblągu! Ogólnopolski portal Wirtualna Polska sporządził listę miast, dzięki której możemy zobaczyć jak kształtują się ceny mieszkań w różnych miastach. Na liście znalazł się Elbląg.

Urban.one prześledziło rekordowe transakcje w ostatnich latach: hitem okazał się nowy apartamentowiec w sercu miasta, u zbiegu ulic 1 i 3 maja. Dobrze wyposażone lokale przy Apolitycznym Rogu potrafią znaleźć kupców za ponad 6 tys. zł za m2 – czytamy na portalu Wirtualna Polska.

Wysokie ceny (3,9 tys. za stan deweloperski, 5,9 tys. zł za wykończony lokal) osiągają też mieszkania na elbląskim Wilanowie, czyli na osiedlu Słoneczne Bielany. To tu w ostatnich latach powstały 3-kondygnacyjne budynki z garażami i mieszkaniami o powierzchni 45-90 m2 – donosi portal Wirtualna Polska.

Jednak w innych, mniej atrakcyjnych lokalizacjach, za nieruchomości w niższym standardzie zapłacimy już o wiele mniej. Na typowe mieszkanie (np. 55 m2., trzy pokoje) w bloku na osiedlu przy ul. Lotniczej, wystarczy już nieco ponad 150 tys. zł.

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

  • Ceny mieszkań w Elblągu!

Źródło: Wirtualna Polska

oprac. Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

 

Komentarze